+380976837595
Kyivstar Киевстар

Доставка люків

Доставка по Україні здійснюється коштом замовника перевізником Нова Пошта.
Зазвичай, доставка відправлень Новою Поштою здійснюється через день після відправки нами замовлення.
Адресні доставки погоджуються при оформлені замовлень.
Також можливий самовивіз товару з нашого виробництва в м. Чернігові або доставка по Чернігову  (за погодженням з замовником).
Оплата замовлень можлива по безналу, готівкою при особистому замовленні на виробництві або накладеним платежем при отримані товару на Новій Пошті.
Відправка товару накладеним платежем можлива тільки для стандартних розмірів люків (кратним 100 мм) і при наявності цих розмірів на нашому складі.
При замовленні нестандартних розмірів і конструкцій таємних люків передплата складає не менше 50% від загальної вартості замовлення при загальній сумі замовлення до 3000 грн і 70% при загальній сумі замовлення більше ніж 3000 грн..
При відправці товару накладеним платежем, додатково до вартості доставки товару, покупець буде сплачувати вартість послуги "Накладений платіж" згідно з тарифами перевізника (2%+20 грн від загальної суми коштів, заявленої до зворотньої відправки).

МОЖЛИВІ НЕПРИЄМНОСТІ НА НОВІЙ ПОШТІ

Звертаємо увагу наших замовників, що можливі випадки, коли працівниками Нової пошти надламуються края або кути гіпсокартону на кришці стінових люків під плитку.

При отриманні замовлення на Новій пошті прохання ретельно перевіряти виріб на відповідність, не покидаючи приміщення перевізника і під наглядом працівника Нової пошти. При виявлення порушень упаковки або надламування країв або кутів ГКЛ прохання складати Акт дефектації та писати заяву на відшкодування збитків, заподіяних перевізником під час транспортування виробу.

Після складання відповідних документів Ви можете вчинити наступним чином:

- відправити люк нам для доведення виробу до належного стану. Це займе 2-3 дні часу. Наявність Акту дефектації є обов'язковою!;

- забрати виріб, якщо вважаєте, що пошкодження незначні і Ваші майстри їх усунуть самостійно (наприклад заміна ГКЛ)

Просимо ставитись до таких випадків з розумінням та мати на увазі, що ГКЛ - це недорогий матеріал і замінити його зовсім неважко і займає 15 хвилин часу.

З своєї сторони ми робимо все можливе, щоб захистити уразливі місця. Але все впирається в вартість пакування, яка іноді може дорівнювати до вартості самого виробу ).

При наявності бажання оплатити дерев'яні обриштування виробу (щоб вже точно не зламали), прохання повідомляти при оформленні замовлення.

Дякуємо.